×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰  
true
true
چگونه خالق زندگی خود باشیم؟

آشنایی با قانون جذب

قانون جذب یکی از قوانین قدرتمند جهان هستی است. درست مانند قانون جاذبه زمین. و همیشه دقیق عمل میکند و اشتباهی در کار نیست.

به زبان ساده، قانون جذب می گوید که مشابه ها یکدیگر را جذب می‌کنند. وقتی به چیزی فکر می کنید، فکر های نظیر آن را هم به خود جلب می کنید. قانون جذب همان قانون آفرینش است. شما با افکار و اندیشه های خود زندگی تان را خلق می کنید. از آنجایی که همیشه فکر می کنید، همیشه در حال آفرینش هستید.

قانون جذب کاری به این ندارد که شما چیزی را خوب یا بد تلقی می کنید و یا آن را دوست دارید یا نه. وقتی افکارتان را روی چیزی که می خواهید متمرکز می سازید و به همین شکل متمرکز باقی می مانید، آن را به سمت خود می کشید. هر چیزی که وارد زندگیتان می شود خودتان آن را جذب کرده اید. شما با توجه به تصاویری که در ذهن خود دارید جذبشان می‌کنید.

تنها دلیل آن که اشخاص آنچه رامی‌خواهند به دست نمی آورند این است که بیشتر به آنچه نمی خواهند فکر می کنند. قانون جذب به کلمات «نه»، «نمی خواهم» و چیزهایی از این قبیل واکنش نشان نمی دهد. وقتی می گویید «نمی خواهم دیر برسم» قانون جذب اینگونه برداشت می کند؛ «می خواهم دیر برسم»، بنابراین «دیر رسیدن» را جذب می کنید.

احساسات شما بزرگترین ابزار شما هستند تا زندگی خود را خلق کنید. احساسات به سرعت به شما می گویند که چه فکری در سر دارید. باید همیشه به احساسات خود توجه کنید. احساسات شما بر دو نوع اند:

احساسات خوب :(هیجان، شادی، نشاط، قدرشناسی، عشق و…)

احساسات بد :(افسردگی، رنجش، خشم، احساس گناه و…)

وقتی افکار مثبت در سر دارید احساس شما خوب است و زمانیکه افکارتان منفی است احساس شما بد است. وقتی احساس شما خوب است چیزهایی را که دوست دارید (خواسته های تان) جذب می کنید و زمانی که احساس شما بد است چیزهایی را که دوست ندارید ( نا خواسته های تان) جذب می کنید.

آیا می دانید که وقتی احساس خوبی ندارید می توانید خیلی سریع آن را تغییر دهید و به احساس خوب برسید؟

موسیقی دلنشینی پخش کنید، آواز بخوانید، به چیز زیبایی بیندیشید، به نوزاد یا کسی بیندیشید که واقعاً او را دوست دارید، روی این اندیشه باقی بمانید و راه ورود هر فکر دیگری به جز این را به ذهن تان مسدود کنید. تضمین می کنم که به احساس خوب برسید.

آنچه را احساس کنید دریافت می کنید، نه آنچه را بیندیشید. فکر بدون احساس فاقد قدرت جذب است.

در تمام عالم هستی نیرویی قدرتمندتر از نیروی عشق وجود ندارد. احساسِ عشق بالاترین ارتعاشی است که می توانید از خود ساطع کنید. اگر بتوانید هر اندیشه را در عشق بپیچید، اگر بتوانید همه چیز و همه کس را دوست بدارید، زندگیتان متحول می شود. این احساس است که به اندیشه حیات می بخشد. احساس یک میل است و میل همان عشق است. اندیشه وقتی با عشق در هم می‌آمیزد آسیب ناپذیر می شود. شما فردی خلق کننده اید و با استفاده از قانون جذب می توانید به راحتی خلق کنید. شما خالق زندگی خودتان هستید.

فرایند خلّاق

۱. درخواست کنید: از عالم هستی بخواهید. می توانید خواسته خود را روی برگه کاغذی بنویسید، جمله را به زبان حال ساده بنویسید، توضیح دهید که می خواهید زندگی تان از چه کیفیتی برخوردار باشد. اگر به روشنی ندانید که چه می خواهید قانون جذب نمی تواند خواسته شما را برآورده سازد.

۲. باورکنید: پیشاپیش باور داشته باشید که آنچه می خواهید از آن شماست. به آنچه دیده نمی شود ایمان داشته باشید. تصور کنید آنچه میخواهید به شما داده شده است و بعد صبر کنید تا خواسته تان از راه برسد. نگران آن نباشید، به نداشتن آن فکر نکنید، آن را متعلق به خود بدانید، انگار که هم اکنون در تملک شماست.

اگر افکار شما به این سمت متوجه باشد که هنوز خواسته تان را دریافت نکرده اید آن را به خود جذب نخواهید کرد. باید این موج را از خود به عالم هستی بفرستید که خواسته تان را دریافت کرده‌اید. وقتی این کار را می کنید قانون جذب با قدرت روی همه موقعیت ها، اشخاص و حوادث تاثیر می گذارد تا آن را دریافت کنید.

مانند یک کودک باور کنید طوری رفتار کنید که گویی پیشاپیش آنچه را می‌خواهید به دست آورده اید. وقتی تظاهر به باور کردن می کنید، باور می‌کنید که آن را به دست آورده اید. وقتی باور کردید که دریافت می کنید، آماده شوید و به تماشای معجزه بنشینید.

۳. دریافت کنید : قدم نهایی دریافت کردن است. احساس خوشایندی نسبت به آن پیدا کنید. احساسی را که وقتی به آن برسید پیدا می‌کنید، لمس کنید. همین حالا احساس کنید. و در این جریان، مهم است که احساس خوبی پیدا کنید و شاد باشید. عالم هستی بسیار احساسی است. وقتی احساس کنید که آنچه را می‌خواهید به دست آورده اید، و اگر این احساس به قدری قوی باشد که انگار به خواسته خود رسیده اید، آنچه را میخواهید به دست خواهید آورد.

اگر داستان علاءالدین و چراغ جادو را به خاطر بیاورید ، غولی که از چراغ جادو بیرون می آمد همیشه یک حرف را میزد «فرمان بردارم سرورم» . حالا بیایید این داستان را در زندگی شما بررسی کنیم؛ توجه داشته باشید علاءالدین که آرزوهایش را مطرح می سازد ، همان شما هستید و غـول همان عالم هستی است. غول چراغ جادو به دستور شما عمل می کند . غول همان قانون جذب است . غول همیشه حاضر است و به آنچه شما فکر میکنید ، میگویید و انجام میدهید ، گوش میدهد و اجابت میکند.

همیشه سپاسگزار باشید. قدرشناسی و سپاسگزاری، شما را با قدرت خلاق عالم هستی هماهنگ می‌کند. شکر نعمت نعمتت افزون کند. غیر ممکن است به خاطر آنچه دارید شکرگزار نباشید و بتوانید چیزهای بیشتری را نصیب خود کنید.

وقتی طوری تشکر می کنید که انگار به خواسته خود دست یافته‌اید، علامت قدرتمندی به عالم هستی می دهید. این علامت می‌گوید که شما پیشاپیش به خواسته خود رسیده اید زیرا به خاطرش سپاسگزارید.

انتهای پیام/ ز- م

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true