×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
۳ نفر با اسلحه و چاقو به قتل رسیدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “خبر خوی” به نقل از حادثه ۲۴، حدود ساعت ۱:۱۷بامداد ۱۳ اردیبهشت‌ماه صدای شلیک گلوله ساکنان ساختمانی در خیابان عادل شیراز را به وحشت انداخت. همسایه‌ها وقتی از خانه هایشان بیرون آمدند، با جسد مردی روبه‌رو شدند که روی پله‌ها افتاده و خون زیادی از او رفته بود. در همان لحظات بود که صدای شلیک گلوله دیگری از خانه یکی از همسایه‌ها به گوش رسید و  ماجرا به پلیس و اورژانس گزارش شد.

ماموران پلیس پس از حضور در محل حادثه و معاینات اولیه متوجه شدند مردی که پیکر غرق در خونش روی پله‌ها افتاده، حدودا ۵۱ساله و جانش را از دست داده است. آنها در ادامه سراغ خانه‌ای رفتند که صدای شلیک دوم از آنجا به گوش رسیده بود. مأموران با هماهنگی قضایی قفل در را شکستند و وارد خانه شدند و در آنجا با دو جسد دیگر روبه‌رو شدند. جسد جوانی حدودا ۲۳ساله که داخل پذیرایی افتاده بود و جسد مردی ۳۱ساله که روی تراس خانه افتاده و کنار جسد یک تفنگ شکاری نیز به چشم می‌خورد. هنوز مشخص نبود که ماجرا از چه قرار است اما صحنه قتل‌ها به‌گونه‌ای بود که نشان می‌داد جوانی که جسدش در تراس خانه افتاده بود، پس از کشته شدن ۲مرد دیگر با اسلحه شکاری و شلیک گلوله به سرش خودکشی کرده است. در این شرایط تحقیقات تیم جنایی پلیس آگاهی شیراز برای کشف معمای این جنایت آغاز شد و پس از بررسی‌های تخصصی، تحقیق از شاهدان و بررسی دقیق صحنه جرم راز این اتفاق هولناک فاش شد.

ماموران متوجه شدند ۲مردی که جسدشان در داخل خانه افتاده بود، ۲برادر ۲۳ساله و ۳۱ساله بوده‌اند. مردی که جسدش روی پله‌ها افتاده بود نیز صاحب یک مغازه موبایل فروشی در شیراز بود. تحقیقات نشان می‌داد که ۲برادر جوان و مرد موبایل فروش از مدتی قبل دچار اختلافات مالی شده بودند. این اختلافات باعث ایجاد درگیری‌های لفظی نیز میان آنها شده بود و در نهایت شب حادثه، ۲برادر جوان برای حل این اختلافات با مرد موبایل فروش قرار ملاقات گذاشته بودند. آنها این قرار را نیمه‌های شب در خانه خواهرشان در خیابان عادل گذاشته بودند اما وقتی مرد موبایل فروش به آنجا رفته بود و با ۲برادر سرگرم گفت‌وگو بود، ناگهان بین آنها درگیری لفظی به‌وجود آمده و این درگیری لحظاتی بعد به زد و خورد تبدیل شده بود. وجود وسایل به هم ریخته، گلدان شکسته و خون زیادی که در پذیرایی خانه ریخته بود نشان می‌داد که مرد موبایل فروش پس از درگیری فیزیکی با ۲برادر، یکی از آنها یعنی برادر کوچک‌تر را با ضربات چاقو به قتل رسانده و سپس درحالی‌که خودش نیز زخمی شده بود در خانه را باز کرده و قصد فرار از محل حادثه را داشته است که در این هنگام برادر بزرگ‌تر با برداشتن اسلحه شکاری که در خانه بود، پشت سر او رفته و وی را در پله‌ها هدف گلوله قرار داده و به قتل رسانده است. شواهد نشان می‌داد که این جوان ۳۱ساله پس از قتل مرد موبایل فروش به داخل خانه رفته و لحظاتی بعد خودش را به تراس خانه رسانده و با قرار دادن لوله اسلحه روی سرش، دومین گلوله را به‌خودش شلیک کرده و به زندگی‌اش پایان داده است.

به‌گفته سرهنگ کاووس حبیبی، رئیس پلیس آگاهی استان فارس، با به‌دست آمدن این اطلاعات پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت و بررسی‌ها نشان داد که متأسفانه عامل اصلی وقوع این جنایت هولناک خشم آنی طرفین بوده است.

انتهای متن /

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true